demo-attachment-1639-background
demo-attachment-1640-blue-bg
demo-attachment-1177-background_header-1-1

دربارۀ ما

تیم کیکو راهنمای شما برای ورود به دنیای دیجیتال

تیم کیکو با سابقۀ فعالیت در سطح بین‌الملل، اجرای یک سایت را مطابق با استانداردهای وب‌سایت‌های مطرحی مثل تم‌فارست پیش می‌برد. ما هر روز در تلاشیم تا دانش خود را هم‌سو با بازار جهانی بالا برده و نیازهای کارفرما را برآورده کنیم.

مشتریان کیکو

نظرات شما، سازندۀ راه ما

همکاری با افراد و برندهای مختلف، از افتخارات کیکو است و همواره در تلاشیم تا با شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات کارفرمایان و مشتریانمان، بهترینی که لایقشان است را ارائه دهیم. برخی از مشتریانی که به ما اعتماد کردند:

سپیده کاشانی
بنیان‌گذار سینکا بیوتی
تیم طراحی و پشتیبانی فوق‌العاده برای افراد سخت گیر؛ دسترسی راحت و پیگیری تمام وقتشون توقع شما روبه اندازه ای بالا میبره که دیگه نتونید با تیم دیگه‌ای کار کنید.
میلاد بابانژاد
مترجم کتاب
یک طراح، پشتیبان و همراه بی‌نظیر برای درست کردن و نگهداری سایت. همیشه در دسترس، خوش‌برخورد و سریع در انجام کارها، در حقیقت تمام اون چیزی که شما برای داشتن یه سایت لازم دارین.
جواد سجادی
بنیان‌گذار هتل حیوانات خانگی آلیس
یک تیم حرفه‌ای، نه فقط در اجرای پروژه، بلکه حرفه‌ای دراخلاق. هر کجا لازم بود با صبر و حوصلۀ فراوان موارد مربوط را توضیح دادند و هیچ ابهامی در کار نبود.

خانوادۀ کیکو

تیم کیکو

ما در کنار هم و با هم همواره در تلاشیم تا با ترکیب خلاقیت، استعداد و تلاش رشد کنیم و نتیجۀ این رشد را با کارفرمایان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم و سهم کوچکی در موفقیت افراد و کسب‌و‌کارهایشان برداریم.

Group-1000

کارشناس مارکتینگ و محتوا

الی‌کاک اشکیانی
نوشتن اشتیاق خاصی می‌طلبه و برای من مثل نفس کشیدنه. همون‌طور که آدمی با نفس زنده‌س، من هم با نوشتن زنده‌ام.
Group-997

بنیان‌گذار و توسعه‌دهندۀ وب

ساناز بشیری
کلید پیشرفت در دو چیزه: مسئولیت‌پذیری و پشتکار. در کیکو، ما این صفات رو لمس کردیم و سعی کردیم خلاقانه در کنار هم بزرگ بشیم.
Group-998

پشتیبان و مشاور سئو

فربد حاجی عبدالوهاب
یک سایت بدون بازدید، تقریباً هیچه! رتبۀ یک سایت از مهم‌ترین موارد برای بهینه‌سازی و افزایش بازدیدکننده‌س. ارتقاء رتبۀ سایت شما، به من روحیه می‌ده.
Group-999

متخصص UX و دسترسی‌پذیری

آرش عبداللهی
تمام تلاش من خلق بهترین تجربه برای کاربران بوده و از نظر من همۀ افراد با ناتوانی‌های حرکتی، بینایی، شنوایی و حتی ذهنی حق استفاده از وب رو دارن.